Okna dachowe

OKNA DACHOWE

Witamy na stronie prezentującej ofertę, która dotyczy okien dachowych.

Od najmłodszych lat poznajemy i podziwiamy świat dzięki wspaniałemu zmysłowi, którym obdarzyła nas natura. Wzrok pozwala nam realizować swoje pasje, a w starszym wieku umila nam życie, dzięki możliwości oglądania swoich pociech wkraczających w dorosłe życie. Nasze oczy urozmaicają nam życie i dzięki nim jesteśmy w stanie bezpiecznie się przemieszczać. Podobnie sprawa wygląda z naszymi domowymi oknami. Siedząc w ciepłym domku wraz z rodziną jesteśmy w stanie podziwiać przez okna świat, bez względu na kaprys zmieniającej się pogody. Szczególnym elementem w naszym domu są okna dachowe, które dostarczają nam światło w ciągu dnia jak i dającą możliwość oglądania gwieździstego nieba bez wychodzenia z domu. Wybierając nasze produkty macie możliwość cieszenia się pięknem natury bez jakichkolwiek przeszkód. Wiele lat doświadczeń umożliwiło nam przedstawienie produktów o najwyżej jakości. Wybierz dla siebie to co najlepsze, wybierz Art-Mark.

Oferta:

Okna dachowe:

Okna dachowe R8

Designo R8 uchylno-wysokoosiowe
Roto Designo R8 to nowa linia okien dachowych w segmencie Premium, wyróżniajaca się unikalnym wzornictwem.

Okna dachowe R7

Designo R7 wysokoosiowe
Okno wysokoosiowe Roto Designo R7 wyróżnia się w stosunku do tradycyjnego okna obrotowego lepszą funkcjonalnością oraz wyższym komfortem obsługi.

Okna dachowe R4-R6

Designo R4/R6 RotoTronic
W miejscach trudno dostępnych i w połączeniach wielokrotnych doskonale sprawdzają się okna obrotowe Designo R4/R6 RotoTronic.

Panoramiczne okno dachowe Azuro

Panoramiczne okno dachowe Azuro
Azuro - panoramiczne okno dachowe o rekordowym rozmiarze 2,60 m x 1,70 m otwiera zupełnie nowe perspektywy

Okna dachowe do zespoleń:

Okna dachowe R4-R6

Designo R4/R6 RotoTronic
Komfort zdalnego sterowania w miejscach trudnodostępnych i w połączeniach wielokrotnych doskonale sprawdzają się okna obrotowe. Wyposażone są one w napęd elektryczny, pozwalający na obsługę okna dachowego za pomocą przełącznika umieszczonego w ścianie lub pilota.

Okna dachowe wykonane na wymiar

Okna bliźniacze, dachowe wykonane na wymiar
Wykonywane na miarę okna bliźniacze Roto zapewniają jeszcze więcej komfortu, światła oraz powietrza w mieszkaniach na poddaszu. Zastosowana w tym przypadku konstrukcja charakteryzuje się bardzo małym odstępem pomiędzy oknami, co sprawia wrażenie zamontowania jednej wspólnej szyby.

Okna specjalne:

System do dachów płaskich

System do dachów płaskich
System do dachów płaskich umożliwia montaż dowolnych okien dachowych z blokiem termoizolacyjnym WD z oferty Roto.

Okna fasadowe

Okna fasadowe
Więcej swobody. Więcej komfortu. Zasada Roto jest spełniona także w przypadku szczególnych aranżacji.

Okna dachowe

Najwyższa jakość wykonania, łatwość i bezpieczeństwo użytkowania oraz nowatorskie rozwiązania umożliwiają dobranie odpowiedniego okna dachowego. FAKRO do każdego rodzaju pomieszczenia. Okna wytwarzane są z najlepszych surowców w oparciu o najnowsze technologie gwarantujące trwałość, bezpieczeństwo, funkcjonalność i bardzo dobre parametry termoizolacyjne.

Okna obrotowe

Okna obrotowe
FT S U2
FTS-V U2
FTP-V U3, FTP-V U5
FTP-V P2 Secure
FTU-V U3
FTP-V U3 Electro
PTP U3, PTP-V U3
FTT U6, U8 Thermo

Okna uchylno-obrotowe

Okna uchylno-obrotowe
FPU-V U3 preSelect
PPP-V U3 preSelect
FEP L3

Okna o podwyższonej osi obrotu

Okna o podwyższonej osi obrotu
FYP-V U3 proSky*
FDY-V U3 Duet proSky**
*okno wcześniej oznaczane symbolem FTH-V
**okno wcześniej oznaczane symbolem FDH

Okna balkonowe

Okna balkonowe FGH-V Galeriam
FGH-V Galeria

Okna do zespoleń

Okna do zespoleń
FTP/D L3, FTU/D L3
BDL L3, BDR L3, BVP L3, BXP L3
FAP L3, FBP L3

Niestandardowe:

Okno kolebkowe

Okno kolebkowe
Okno kolebkowe to specjalna konstrukcja okna z wygiętymi w kształcie łuku ościeżnicą, skrzydłem i pakietem szybowym. Również oblachowanie okna jest specjalnie dopasowane do kształtu okna.

Okno ze szprosem

Okno ze szprosem
Okno FAKRO ze szprosem przeznaczone jest do starych, zabytkowych budynków lub stylizowanych na nie budowli. Jego charakterystyczną cechą jest pionowy szpros na środku szyby oraz oblachowanie okna i kołnierz w kolorze czarnym, zbliżonym do RAL 9005, który dopasowany jest do tradycyjnego budownictwa.

Okna niestandardowe kształty

Niestandardowe kształty
Okna FAKRO mogą mieć dowolne kształty stosownie do życzeń klienta. Zestaw szybowy składa się z zewnętrznej szyby hartowanej i wewnętrznej hartowanej z powłoką niskoemisyjną, 4H–16–4HT. Tego typu okna występują tylko w wersji nieotwieranej.

Okna niestandardowe oblachowanie

Niestandardowe oblachowanie
Oblachowanie zewnętrzne okna oraz kołnierz uszczelniający mogą być wykonane nie tylko z blachy aluminiowej, ale także na życzenie Klienta z blachy miedzianej CU lub z blachy tytanocynkowej TC.