Materiały ścienne

MATERIAŁY ŚCIENNE - PUSTAKI

Znajdują się Państwo w zakładce poświeconej tematyce materiałów ściennych.

Każdy element naszego życia ma swój początek – praca, założenie rodziny oraz budowa domu. Chcąc dalej się rozwijać potrzebne są nam solidne podstawy takie jak pustaki polecane przez Firme Art-Mark, których twardość i wytrzymałość poświadczona jest licznymi profesjonalnymi testami. Dobry i profesjonalny start umożliwia nam bezpieczne i odpowiedzialne życie. Zdając sobie z tego sprawe oferujemy Państwu tylko to co najlepsze, aby Wasze dalsze sukcesy mogły się rozwijać jak najlepiej. Wykorzystując doświadczenie zarówno swoje i naszych odpowiedzialnych partnerów oferujemy wam tylko najtrwalsze i najnowsze produkty.

Przyjrzyjmy się bliżej naszej ofercie:

 

Wienerberger to przedsiębiorstwo posiadające długoletnią historię działania. Od lat jest jednym z wiodących liderów w produkcji ceramiki budowlanej, dachówek oraz pustaków. Istniejąc od 1995 r. posiada bogate doświadczenie i specjalistyczne kwalifikacje, które zapewniają umiejętności pozwalające na zapewnienie wysokiej jakości produktów. Tworzone systemy Porotherm umożliwiają wznoszenie każdego typu ścian z zachowaniem wymaganych parametrów termicznych i akustycznych.  Spełniając unijne standardy, tworzone są produkty na miarę nowoczesnego budownictwa.

 

P.P.H. „PREFABET Bielsko-Biała” to producent wysokiej klasy bloczków z betonu komórkowego. Forma działa na rynku od blisko 50 lat, od początku istnienia stawiając na najwyższą jakość wytwarzanych produktów. Producent gwarantuje zachowanie europejskich standardów produkcji przy jednoczesnym utrzymaniu konkurencyjnych cen. Firma „PREFABET Bielsko-Biała” jest jedną z nielicznych w Polsce, produkujących ciepłochronną odmianę betonu komórkowego – szczególnie jego najcieplejszych odmian – 450 i 550.

 

Budowanie szybkie i proste, bez rezygnowania z jakości, było i jest celem od zawsze. W branży, na którą dzisiaj składają się kompleksowe, czasochłonne i drogie procesy budowlane, firma H+H rości sobie prawo do opracowania prostych i coraz doskonalszych metod budowlanych dla naszych klientów. Klient ze swoimi oczekiwaniami jest dla nich wyzwaniem i motywacją we wszystkim, co robimy. W H+H rozróżniamy wszystkie fazy procesu budowlanego. Ten podział opiera sie na trzech następujących filarach: 1. Wysokiej jakości beton komórkowy, 2. Zaufany partner, 3. Innowacyjne rozwiązania. Idea H+H Build with ease - Buduj z łatwością  jest niepowtarzalna na rynku i działa na korzyść H+H i jej partnerów.

 

SOLBET jest największym producentem betonu komórkowego w Polsce. Możliwości produkcyjne wszystkich zakładów Grupy sięgają 2 milionów metrów sześciennych na rok. Produkcja betonu komórkowego sięga 1951 roku, co obrazuje wiedzę i doświadczenie firmy. Oprócz betonu komórkowego produkcja obejmuje również wyroby chemii budowlanej w postaci zapraw murarskich, tynków, klejów, systemów ociepleń zwiększając kompleksowość producenta. Oferowane systemy i produkty tworzone są, by budowało się łatwo i przy zachowaniu wysokiej jakości.

 

Historia produkcji betonu komórkowego w zakładzie „PREFABET-ŁAGISZA” sięga 1974. Produkcję bloczków z autoklawizowanego betonu. komórkowego firma  rozpoczęła 1 stycznia 1993, ale dopiero od 1997 roku nastąpił gwałtowny rozwój przedsiębiorstwa. Po wielu modernizacji i inwestycji umożliwiających poprawę jakości i zwiększenie mocy produkcyjnej oraz dużej komputeryzacji linii produkcyjnych, produkcja wzrosła do prawie 200 tyś m3 betonu komórkowego rocznie. 
W październiku 2008 r. uruchomiono nowoczesną linię krojenia bloków z betonu komórkowego, pozwalającą osiągać dokładność umożliwiającą łączenie na klej oraz produkcję bloczków na pióro wpust.

 

 

Firma LEIER POLSKA S.A. od 2001 roku oferuje swoim klientom system elementów do wznoszenia ścian THERMOPOR  z ceramiki poryzowanej, produkowany w oparciu o najnowsze światowe technologie. W stosunku do produktów dostępnych na rynkach europejskich, pustaki Leier wyróżniają korzystne właściwości termoizolacyjne, dźwiękochłonne oraz zdolność do odprowadzania pary wodnej.  W laboratoriach zakładowych na bieżąco kontrolowana jest zgodność wszystkich parametrów technicznych, w tym wytrzymałościowych . Leier oferuje pełna paletę produktów ceramicznych, niezbędnych do wzniesienia domu.

      

 

Xella Polska postrzegana jako wiarygodny partner oferujący ekologiczne, energooszczędne i innowacyjne rozwiązania systemowe do wznoszenia budynków na bazie wysokiej jakości, markowych produktów Silka i Ytong. Xella Polska jest liderem rynku, który gwarantuje komfort, nie tylko w czasie użytkowania budynku, lecz również podczas jego wznoszenia, dzięki systemowym rozwiązaniom oraz portfolio usług dostosowanym do indywidualnych potrzeb. Xella Polska dąży do długotrwałej relacji partnerskiej ze wszystkimi interesariuszami, co stanowi podstawę dalszego rozwoju naszych wysokich standardów oraz polepszania współpracy. Wszystkie te zmiany i ulepszenia są możliwe dzięki naszym pracownikom, którzy są zmotywowani do rozwoju osobistego, by spełniać wszelkie wymogi stawiane w przyszłości przez rynek.