Bramy garażowe

BRAMY GARAŻOWE

Infomacje na temat bram garażowych.

Głównym priorytem którym się kierowaliśmy w doborze naszych bram garażowych było bezpieczeństwo. Tylko czując się bezpiecznie jesteśmy w stanie w pełni cieszyć się z życia. Nie jest nam również obojętna estetyka oraz materiał wykorzystywany do produkcji naszych produktów. W wyniku specjalistycznych testów dających gwarancje możemy z czystym sumieniem polecić Państwu bramy garażowe o najwyższej jakości. Zapoznaj się z ofertą firmy Art- Mark.

POLECAMY:

BRAMY GARAŻOWE HORMANN

Brama garażowa segmentowa

BRAMY SEGMENTOWE

Wybierając bramę segmentową firmy Hormann nasz Klient otrzymuje gwarancję komfortu użytkowania i jakości na długie lata. Jest to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie, ponieważ brama porusza się w płaszczyźnie pionowej nie zabierając miejsca przed garażem. Estetyczny wygląd dzięki bogatej kolorystyce paneli zadowoli najbardziej wymagających Klientów.

Brama garażowa rolowana

BRAMY ROLOWANE

Bramy rolowane są idealnym rozwiązaniem w szczególności nadającym się do małych pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu pionowego prowadzenia płaszcza, braku prowadnic sufitowych zajmuje ona minimalną ilość miejsca na nadprożu wewnątrz garażu i nie zajmuje miejsca pod sufitem ponieważ płaszcz bramy schowany jest w estetycznej skrzynce.

Brama garażowa uchylna

BRAMY UCHYLNE

W przypadku wyboru bramy uchylnej Hormann, mają Państwo do wyboru wiele atrakcyjnych wzorów ze stali oraz litego drewna. Trwałość działania oraz bezpieczeństwo gwarantuje Państwu wiedza o doświadczenie największego productenta bram garażowych na terenie Europy.

BRAMY GARAŻOWE ALUPROF

Brama Aluprof

Najistotniejszym elementem odpowiedzialnym za bezpieczeństwo oraz funkcjonalność garażu jest bez wątpienia brama garażowa. Mało klientów zdaję sobie również sprawę z faktu, iż brama garażowa broni również dostępu do domu. Dlatego też głownymi cechami bram rolowanych ALUPROF są: bezpieczeństwo, funcjonalność oraz estetyka.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo rolowanej bramy garażowej gwarantują wytrzymały pancerz, solidne prowadnice które zabezpieczają go przed wyrwaniem, hamulec elektromagnetyczny siłownika który blokuje możliwość podważenia bramy czy też zabezpieczenie mające na celu zabezpieczenie przed przygnieceniem zamykającą się bramą - w sytuacji kiedy jakakolwiek przeszkoda znajduje się w zsięgu działania fotokomórki, brama jest natychmiast zastopowana.

FUNKCJONALNOŚĆ

Wszechstronność bramy powoduje, że można ją zamontować zarówno w istniejących budynkach jak również w już istniejących. Brama rolowana jest idealnym rozwiązaniem w miejscach gdzie podjazd do garażu jest krótki lub brama znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy. Pancerz jest zbudowany z profili, które zapewniają dobrą izolację - zarówno cieplną jak i akustyczną.

ESTETYKA

Kolor bramy powinien współgrać z elewacją budynku. Dzięki dostęonej kolorystyce oraz estetycznemu wyglądowi, brama garażowa będzie świetnie dopełniać wygląd domu oraz garażu.

Brama Aluprof